Strefa architekta - logowanie
EN
Pomorska Okręgowa Izba Architektów Zachodniopomorska Okręgowa Izba Architektów Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów Lubuska Okręgowa Izba Architektów Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów Mazowiecka Okręgowa Izba Architektów Łódzka Okręgowa Izba Architektów Dolnośląska Okręgowa Izba Architektów Opolska Okręgowa Izba Architektów Lubelska Okręgowa Izba Architektów Świętokrzyska Okręgowa Izba Architektów Śląska Okręgowa Izba Architektów Podkarpacka Okręgowa Izba Architektów Małopolska Okręgowa Izba Architektów Podlaska Okręgowa Izba Architektów Warmińsko-Mazurska Okręgowa Izba Architektów

Dolnośląska Okręgowa Izba Architektów
ul. Wróblewskiego 18
51-627 Wrocław
tel./fax: 71 34 43 369
www.izbaarchitektow.wroc.pl

Rada Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Przewodnicząca Anna Kościuk
Wiceprzewodniczący Łukasz Komar
Zbigniew Maćków
Sekretarz Wacław Szarejko
Skarbnik Andrzej Kamiński
Członkowie Ireneusz Huryk
Juliusz Modlinger
Mateusz Niemczyk
Andrzej Poniewierka
Tomasz Sołowij
Maciej Szarapo

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Jan Matkowski
Wiceprzewodniczący Jerzy Chmiel
Wiceprzewodniczący Artur Dorożyński
Sekretarz Anna Boryska
Członkowie Elżbieta Cegielska
Łukasz Daleczko
Maciej Łamasz
Grażyna Makowska
Aleksander Szarapo

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Iwona Dorożyńska
Wiceprzewodniczący Anna Bocheńska-Skałecka
Tadeusz Szukała
Sekretarz Tomasz Biegun
Członkowie Andrzej Bartnik
Marek Kotowski
Piotr Szarejko

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Tomasz Ziaja
Wiceprzewodniczący Joanna Balasińska
Jerzy Modlinger
Jadwiga Smolińska-Szybejko
Sekretarz Elżbieta Nawrocka
Członkowie Ewa Barska
Grażyna Hryncewicz-Lamber
Maciej Dobosz
Andrzej Mikuła
Anna Niżankowska
Ewa Mączyńska-Szymczak
Ewelina Ożóg
Dawid Stopiński
Piotr Tracz
Krzysztof Telesiński

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Bogdan Kaczmarzyk
Zastępca Tomasz Nespiak
Maria Anna Ludwin

Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów
ul. Niedźwiedzia 7/2 ( I piętro),
85-103 Bydgoszcz
tel./fax: 52 345 56 46
kujawsko.pomorska@izbaarchitektow.pl
kpoia.iarp.pl

Rada Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Przewodniczący Małgorzata Schmidt
Wiceprzewodniczący Piotr Kołodziejuk
Piotr Sobociński
Sekretarz Beata Piaskowska
Skarbnik Agata Zielińska
Członkowie Piotr Koziej
Janusz Bałabański

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Jolanta Budzichowska
Wiceprzewodniczący Adrianna Tyrakowska
Sekretarz Marta Bajenka - Reszka
Członkowie Małgorzta Kulejewska
Ewa Jasińska
Joanna Czerniakiewicz
Maciej Kuras
Andrzej Myga
Włodzimierz Witwicki

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Marek Mischker
Wiceprzewodniczący marta Wdowiak-Jendrzejczak
Sekretarz Katarzyna Lebiecka

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Iwona Zyman-Frydryszek
Wiceprzewodniczący Monika Hahn
Sekretarz Marina Grzybek
Członkowie Sylwia Jankowska
Natalia Warmbier
Kinga Bujnowska

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Marek Markowski

Lubelska Okręgowa Izba Architektów
ul. Grodzka 3
20-112 Lublin
tel./fax: 81 534 70 48, 81 534 25 98
lubelska@izbaarchitektow.pl
lubelska.iarp.pl

Rada Lubelskiej Okręgowej Izby Architektów

Przewodniczący Andrzej Józef Kasprzak
Wiceprzewodniczący
Wojciech Bielecki
Natalia Sabina Przesmycka
Sekretarz Kazimierz Kraczoń
Skarbnik Wojciech Herman
Członkowie Michał Borys Hegemejer
Anna Kawęcka
Mariusz Plewa
Karolina Joanna Plewa - Uchańska
Władysław Sadurski

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Krzysztof Korona
Wiceprzewodniczący Krzysztof Maciej Łopucki
Sekretarz Joanna Mużykowska
Członkowie Marek Naja
Michał Kondracki
Mateusz Polaszek
Adrana Sędłak

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Mirosław Jan Rossa
Wiceprzewodniczący Mirosław Wacław Hegemejer
Sekretarz Michał Tomasz Dmitruk

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Ewa Hagemejer
Wiceprzewodniczący Arkadiusz Marek Bojczuk
Janusz Józef Szymanek
Klaudia Monika Zarzycka-Goliszek
Sekretarz Krzysztof Marcin Jaraszkiewicz
Członkowie Katarzyna Barbara Bezpałko
Piotr Antoni Kendzierawski
Marta Anna Pacek
Katarzyna Anna Szczęsna
Małgorzata Szymaniak - Maślak
Ilona Ewa Duer - Sołtys

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Michał Uszko
Zastępca Robert Boczek

Lubuska Okręgowa Izba Architektów
ul. Wełniany Rynek 3
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: 95 30 70 703
lubuska@izbaarchitektow.pl
lubuska.iarp.pl

Biuro w Zielonej Górze:
ul. Stefana Batorego 16/10
65-084 Zielona Góra
tel.: 68 475 27 20
e-mail: lubuska@iarp.pl

Rada Lubuskiej Okręgowej Izby Architektów

Przewodniczący Iwona Zienkiewicz-Kołpowska
Wiceprzewodniczący Bożena Tamulska
Sekretarz Agata Stępińska-Kaczmarczyk
Skarbnik Andrzej Lizner
Członkowie Zygmunt Durkiewicz
Jerzy Gołębiowski
Szymon Gucałło
Wiesława Klim
Jan Augustynowicz
Ewa Pobudejska

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Halina Łowejko
Wiceprzewodniczący Leon Szapowałow
Sekretarz Martyna Spasińska
Członkowie Ewa Kaszuba-Nawrocka
Paulina Kraszewska
Marta Jakubowska
Agnieszka Wasielewska - Prychoda

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Joanna Chmielnik - Rymuszka
Sekretarz Helena Kułak - Świerblewska
Członkowie Andrzej Jerzy Kujawa

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Łukasz Deplewski
Wiceprzewodniczący Elżbieta Matkowska
Paweł Potok
Paweł Sierakowski
Sekretarz Jacek Stróżewski

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Tadeusz Spasiński
Zastępca Marek Konikowski

Łódzka Okręgowa Izba Architektów RP
ul. Północna 12
91-420 Łódź
tel.: 725 488 715
lodzka.biuro@iarp.pl
lodzka.iarp.pl

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku 8:30-17:00

Rada Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów

Przewodniczący Konrad Karmański
Wiceprzewodniczący Robert Sobański
Barbara Ziemba
Sekretarz Magdalena Busiak
Skarbnik Michał Kruszyniak
Członkowie Maciej Musiał
Michał Domińczak
Marta Drozdowska
Marcin Kokoszkiewicz
Jacek Wnuk

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Lidia Zysiak
Wiceprzewodniczący Andrzej Piech
Sekretarz Karolina Kejna
Zastępca Sekretarza Monika Wojnarowska
Członkowie Barbara Brzezińska-Kwaśny
Monika Majerkowska
Michał Karpiński
Przemysław Szymański
Paweł Pijanowski

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Anna Szczepaniak
Wiceprzewodniczący Michał Koziej
Sekretarz Małgorzata Miszkiewicz
Członkowie Małgorzata Domagało - Wnuk
Zbigniew Wilczek

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Anna Woźniak
Wiceprzewodniczący Tomasz Wąs
Urszula Lewińska
Sekretarz Piotr Suskiewicz
Członkowie Larysa Arska
Małorzata Czajka
Jadwiga Fornal
Jarosław Głosek
Piotr Janowski
Mariusz Wojtczak

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Wojciech Jander
Zastępca Wiesław Zagdan
Maciej Kneblewski

Małopolska Okręgowa Izba Architektów
Ul. Kraszewskiego 36
30-110 Kraków
tel./fax: 12 427 26 47
malopolska@izbaarchitektow.pl
malopolska.iarp.pl

Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów

Przewodniczący Piotr Chuchacz
Wiceprzewodniczący Marek Tarko
Witold Zieliński
Sekretarz Grzegorz Lechowicz
Skarbnik Wojciech Dobrzański
Członkowie Olaf Jasnorzewski
Maciej Kubicki
Anna Serafin
Maria Janik
Maciej Nitka
Dorota Verey

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Bogdan Siedlecki
Wiceprzewodniczący Andrzej Rymarczyk
Sekretarz Jacek Węcłowski
Członkowie Bartłomiej Stawarz
Stanisław Nesterski
Mariusz Twardowski
Jan Skąpski
Krzysztof Barnaś
Artur Trzepla

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Małgorzata Gruszka
Wiceprzewodniczący Piotr Rudol
Sekretarz Robert Maślankowski
Członkowie Stanisław Podgórny
Tadeusz Półchopek

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Jacek Bruzda
Wiceprzewodniczący Krzysztof Bojanowski
Katarzyna Gał - Zagórska
Sławomir Pankiewicz
Sekretarz Witold Sztorc
Członkowie Janusz Barnań
Ewa Kasprzyk
Krzysztof Kiendra
Sławomir Kogut
Maria Kowalczuk
Maciej Kozub
Krzystof lenartowicz
Marian Mikołajski
Andrzej Pięta
Łukasz Starachowski
Andrzej Walkowski
Dorota Zaucha - Rybka

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Paweł Chwastek
Zastępca Artur Hampel
Krystyna Starachowicz
Jarosław Wilk

Mazowiecka Okręgowa Izba Architektów
ul. A. Madalińskiego 20
02-513 Warszawa
tel.: 22 856 21 28
fax 22 856 74 21
mazowiecka@izbaarchitektow.pl
mazowiecka.iarp.pl

Godziny urzędowania 11:00-17:00

Rada Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów

Przewodniczący Łukasz Górzyński
Wiceprzewodniczący Piotr Glegoła
Sekretarz Anatol Kuczyński
Skarbnik Paweł Kasprzycki
Członkowie Dominika Dębowa
Magdalena Bieńkuńska
Marek Wacławek
Piotr Michał Glegoła
Maria Mermer
Joanna Aleksandrowicz
Piotr Szaroszyk
Agnieszka Sajur

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Elżbieta Dziubak
Wiceprzewodniczący Janusz Pachowski
Sekretarz Jolanta Ukleja
Członkowie Andrzej Sowa
Radosław Kowalewski
Andrzej Nasfeter
Stanisław Stefanowicz
Michał Brutkowski

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Teresa Gołdawska
Wiceprzewodniczący Piotr Skalski
Sekretarz Wojciech Bagiński
Członkowie Marzena Kryńska
Rafał Langowski
Jakub Soczyński
Zofia Kuklis

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodnicząca Elżbieta Konecka
Wiceprzewodniczący Katarzyna Jaranowska - Bielawska
Maciej Piechotka
Zbigniew Piśniak
Sekretarz Małgorzata Kukawska
Członkowie Olga Brulińska
Barbara Kaszyńska-Wrzosek
Wojciech Kempiński
Małgorzata Ludew
Mikołaj Gierych
Dominika Meller
Joanna Mazurkiewicz - Sierzputowska

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Piotr Andrzej Majewski

Opolska Okręgowa Izba Architektów
ul. Krakowska 37, pok. 606
45-018 Opole
tel.: 77 453 22 98,
opolska@izbaarchitektow.pl
izbaarchitektow.opole.pl

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 15:00.

Rada Opolskiej Okręgowej Izby Architektów

Przewodniczący Jakub Tomiczek
Wiceprzewodniczący
Michał Szkudlarski
Wiesław Półchłopek
Sekretarz Kamila Wilk
Skarbnik Janusz Śliwka
Członkowie Ewelina Grot
Tadeusz Pawlik
Magdalena Miarka - Rakowska

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Katarzyna Szlapa - Mikitczak
Wiceprzewodniczący Andrzej Szuba
Sekretarz Krystyna Piecuch
Członkowie Jerzy Świczewski
Waldemar Adamski

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Wojciech Paszkowski
Wiceprzewodniczący Andrzej Romaniuk
Sekretarz Marek Rostecki
Członkowie Ewelina Klajnowska - Węgrzyn
Grzegorz Janik

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Piotr Smoter
Wiceprzewodniczący Barbara Strauchmann
Krystyna Król
Krzysztof Rakowski
Sekretarz Leszek Sobczyk
Członkowie Tomasz Machowski
Hanna Niedziela

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Piotr Opałka
Zastępca Krzysztof Księżyk
Marek Mansfeld

Podkarpacka Okręgowa Izba Architektów
Rynek 8
35-064 Rzeszów
tel. 17 862 28 89; 17 852 48 81; 17 853 93 51
fax: 17 862 28 89; 17 853 93 51
podkarpacka@izbaarchitektow.pl
podkarpacka.iarp.pl

Podkarpacka Okręgowa Rada Izby Architektów

Przewodniczący Renata Święcińska
Wiceprzewodniczący Andrzej Depa
Andrzej Pawłowski
Maciej Trybus
Sekretarz Grzegorz Ruszel
Skarbnik Iwona Matlingiewicz
Członkowie Joanna Matraszek
Iwona Bąk
Anna Wójcik

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Marek Laskoś
Wiceprzewodniczący Władysław Boczkaj
Adam Kardyś
Sekretarz Jan Bulsza
Członkowie Grzegorz Kalita
Ewa Kopycińska
Grzegorz Słapiński
Paweł Delikat
Stanisław Hałabuz

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Stefan Stempin
Wiceprzewodniczący Paweł Ungeheuer
Sekretarz Agnieszka Kushill-Żak

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Tomasz Kozłowski
Wiceprzewodniczący Karolina Kozłowska
Piotr Rzeźwicki
Sekretarz Aneta Zygmunt
Członkowie Janusz Kosiorowski
Marcin Kuźniar
Michał Micek
Piotr Orlewski
Robert Szular
Beata Walicka-Góral

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Wacław Matłok
Zastępca Marianna Leska
Aleksander Słowik
Anna Wójcik

Podlaska Okręgowa Izba Architektów
Ul. Waszyngtona 3
15-269 Białystok
tel./fax: 85 744 70 48
podlaska@izbaarchitektow.pl
podlaska.iarp.pl

Rada Podlaskiej Okręgowej Izby Architektów

Przewodniczący Marcin Marczak
Członkowie Tomasz Walczuk
Katarzyna Jabłońska
Waldemar Jasiewicz
Wojciech Lizurej
Przemysław Trybuski
Tomasz Rogala

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Zbigniew Gliński
Wiceprzewodniczący Jan Kabac
Grzegorz Borowski
Sekretarz Urszula Gołubowska-Witek
Członkowie Jan Hahn
Maciej Pokorski
Magdalena Hyży-Rydzewska
Barbara Miron-Kaczyńska
Krzysztof Szerszeń

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Anna Maria Lebiedzińska
Wiceprzewodniczący Katarzyna Chyży
Sekretarz Jerzy Łucki

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Krystian Hamanowicz
Członkowie Marek Zalewski
Ewa Gołdyn
Konrad Guziejko
Piotr Klimowicz
Mirosław Snarski
Jerzy Pachwicewicz
Marek Tekień
Andrzej Dudziński

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Małgorzata Maksimowicz
Zastępca Michał Grynczel
Małgorzata Iwona Plichta-Wiśniewska

Pomorska Okręgowa Izba Architektów
Targ Węglowy 27
80-836 Gdańsk
tel.: 58 300 06 56
pomorska@izbaarchitektow.pl, pomorska@iarp.pl
pomorska.iarp.pl

Rada Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów

Przewodniczący Bartosz Macikowski
Wiceprzewodniczący Stanisław Dopierała
Aneta Niedziałek
Sekretarz Lilianna Jehkabson-Pełczyńska
Skarbnik Anna Król
Członkowie Grzegorz Bukal
Daniel Cajzer
Jolanta Cajzer
Paulina Duch - Żebrowska
Jacek Józekowski
Ewa Kasperska- Machura
Barbara Reiter-Putynkowska
Elżbieta Zdunkowska-Mróz

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Romuald Cieluch
Wiceprzewodniczący Daniela Milan-Konopka
Sekretarz Joanna Wciorka-Konat
Członkowie Ewa Brach
Adam Drohomirecki
Marek Kleczkowski
Andrzej Kwieciński
Krzysztof Swędrzyński
Piotr Marczak

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Andrzej Szymański
Wiceprzewodniczący Wacław Pokrzywnicki
Zbigniew Myszko
Sekretarz Robert Mielniczek
Członkowie Jacek Poćwiardowski

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Michał Staszewski
Wiceprzewodniczący Tomasz Dworakowski
Krzysztof Jur
Sekretarz Joanna Tkacz-Woźnowska
Członkowie Michał Bernatek
Kamila Janczukowicz
Maroszek Małgorzata
Jakub Gorzka
Paweł Kośmicki
Wojciech Nowacki
Beata Kowalczyk
Barbara Wasilewska
Małgorzata Zadroga- Zaremba
Wanda Grodzka

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Maria Krystyna Sikorska
Zastępca Anna Gontarz Bagińska
Marcin Woyciechowski

Śląska Okręgowa Izba Architektów
ul. 3-go Maja 11
40-096 Katowice
tel.: 32 25 30 127
fax: 32 25 30 682
slaska@izbaarchitektow.pl
slaska.iarp.pl

Rada Śląskiej Okręgowej Izby Architektów

Przewodniczący Piotr Średniawa
Członkowie Julian Franta
Danuta Fredowicz
Anita Langer
Rafał Lipiński
Mikołaj Machulik
Henryk Mercik
Henryk Piątek
Przemysław Stawinoga
Tomasz Wagner
Agnieszka Wereszczyńska

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Maciej Piwowarczyk
Członkowie Piotr Franta
Andrzej Grzybowski
Zygmunt Konopka
Szymon Opania
Wojciech Podleski
Tomasz Studniarek
Michał Tomanek
Jerzy Witeczek
Dorota Wróbel
Walenty Wróbel
Henryk Zubel

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodnicząca Ewa Woszczyna
Członkowie Krzysztof Gorgoń
Anna Pankiewicz
Adam Skrzypczak
Maciej Zuber

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Joalanta Singer-Zemła
Członkowie Paulina Adamczyk
Teresa Eder
Katarzyna Furgalińska
Krzysztof Kałużny
Jolanta Knobloch-Bolechowska
Grzegorz Nawrot
Monika Piórecka-Karolak
Ewa Szymańska-Sułkowska
Przemysław Wacławczyk
Adam Zgraja

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Janusz Kobiela
Zastępca Janusz Grychowski

Świętokrzyska Okręgowa Izba Architektów
25-515 Kielce
ul. Silniczna 15 lok. 4
tel. 41 344 53 15
fax 41 341 58 70
swietokrzyska@izbaarchitektow.pl
swietokrzyska.iarp.pl

Rada Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Architektów

Przewodniczący

Marcin Kamiński

Wiceprzewodniczący

Maria Głowacka

Sekretarz

Alicja Bojarowicz

Skarbnik

Janusz Janik

Członkowie

Marcin Bednarczyk

Agnieszka Słowik-Wesołowska

Włodzimierz Tracz

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Robert Rachuta
Wiceprzewodniczący Maciej Furmańczyk
Sekretarz Ewa Rzymska-Satkiewicz
Członkowie Piotr Bach
Jarosław Bondar
Ryszard Długopolski
Ireneusz Lech
Krzysztof Miziński
Piotr Zaniewski

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Daniel Gniewosz
Wiceprzewodniczący Joanna Wojtecka
Sekretarz Urszula Trepaszko
Członkowie Krzysztof Adamiec
Hanna Michniewicz-Bach

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Przemysław Sakowski
Wiceprzewodniczący Karol Krzątała
Maciej Płotkowiak
Dagmar Wolak
Sekretarz Wojciech Kuźniar
Członkowie Zbigniew Andruszkiewicz
Urszula Łabusiewicz
Jolanta Prajsnar
Dariusz Zawadzki

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Małgorzata Śliwka
Zastępca Anna Jurczyk-Lech
Monika Zygmunt

Warmińsko-Mazurska Okręgowa Izba Architektów
ul. 1 Maja 13, pok. 306,
10-117 Olsztyn
tel./fax: 89 521 34 30
wm@iarp.pl
wm.iarp.pl

Biuro czynne: pn - pt od godz. 07:00-15:00

Rada Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izby Architektów

Przewodniczący Grzegorz Dżus
Wiceprzewodniczący
Agnieszka Mogielnicka
Sekretarz Katarzyna Roszkowska
Skarbnik Renata Góralczyk - Osowicka
Członkowie Grzegorz Wojtkowski
Zbigniew Patalas
Mariusz Szafarzyński

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Magdalena Rafalska
Wiceprzewodniczący Adam Mazurkiewicz
Sekretarz Adriana Patalas
Członkowie Andrzej Góralski
Piotr Mikulski - Bąk
Maciej Powązka
Anna Rokita

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Piotr Rożen
Wiceprzewodniczący Stanisław Sosak
Sekretarz Jan Koperkiewicz

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Agnieszka Łaguna - Pawelec
Wiceprzewodniczący Krzysztof Baran
Dariusz Kubicki
Katarzyna Pilarek
Sekretarz Agnieszka Rzeczkowska
Członkowie Jacek Kwiatkowski
Maciej Lemańczyk
Iwona Malinowska - Klimek
Monika Siwik
Magdalena Zwolińska
Patryk Żebrowski

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Agata Szczepańska
Zastępca Izabela Parulska

Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów
Stary Rynek 56
61-772 Poznań
Tel./fax: 61 855 08 46
wielkopolska@izbaarchitektow.pl
wielkopolska.iarp.pl

Rada Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów:

Przewodniczący Bartosz Jarosz
Członkowie Piotr Bartosik
Agnieszka Figielek
Ewa Gbiorczyk
Karolina Groszek
Piotr Kluj
Ola Kornecka
Bartosz Małecki
Dagmara Pawlak
Dagmara Pawlak
Ewa Pawlicka–Garus
Katarzyna Weiss
Katarzyna Wrońska

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodnicząca Małgorzata Matusiewicz
Członkowie Stefan Bajer
Elżbieta Buchholz–Walenciak
Jacek Bułat
Piotr Kostka
Wojciech Krawczuk
Anna Plesińska
Szymon Weyna
Jarosław Wroński

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Daniel Meryszczakowski
Członkowie Robert Drobnik

Rafał Hodyra
Małgorzata Jazdon-Koper
Krzysztof Skolimowski

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Grzegorz Kmiecik
Członkowie Bartosz Adamczak
Robert Broniarz
Paweł Kaszub
Izabela Klimaszewska
Krzysztof Kornecki
Andrzej Maciej Maleszka
Maciej Organista
Renata Zacharczuk

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Alina Samolewska
Zastępcy Piotr Adamczewski
Piotr Borkowski

Zachodniopomorska Okręgowa Izba Architektów
ul. Jagiellońska 93/4
70-436 Szczecin
tel./fax: 91 434 74 64
zachodnio.pomorska@izbaarchitektow.pl
zachodniopomorska.iarp.pl

Rada Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Przewodniczący Piotr Błażejewski
Wiceprzewodniczący Aleksandra Hamberg-Federowicz
Krystian Haraszczuk
Sekretarz Karolina Maj-Wasilewska
Skarbnik Jan Pruchniewicz
Członkowie Daniel Gniewosz
Anna Płatek
Jakub Gołębiewski
Krzysztof Romańczuk

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący Robert Rachuta
Wiceprzewodniczący Krzysztof Miziński
Sekretarz Ewa Rzymska-Satkiewicz
Członkowie Piotr Bach
Ireneusz Lech
Maciej Furmańczyk
Anna Domżalska
Dorota Szumińska

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Krzysztof Adamiec
Wiceprzewodniczący Joanna Wojtecka
Sekretarz Adam Miksa
Członkowie Hanna Michniewicz-Bach
Urszula Trepaszko

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący Wojciech Kuźniar
Wiceprzewodniczący Przemysław Sakowski
Zbigniew Andruszkiewicz
Karol Krzątała
Sekretarz Jolanta Prajsner
Członkowie Monika Mizińska
Dariusz Zawadzki
Dagmar Wolak
Ernest Kłosowski

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Rzecznik Anna Jurczyk-Lech
rozumiem
Używamy plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.