Przedstawiciele Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów RP brali udział w ostatni czwartek (20.03.2025) w uroczystości wręczenia nagród w finale okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Uroczystość odbyła się w Technikum Architektoniczno-Budowlanym przy ul. Przyrynek na Nowym Mieście w Warszawie.
Przypominamy, że MaOIA RP od września 2024 r. patronuje klasie profilowanej, co sprzyja promocji zawodu i wiedzy architektonicznej wśród młodzieży. MaOIA zapewnia wykłady, wycieczki architektoniczne podopiecznym uczęszczającym do TAB.
Do finału krajowego awansowało 8 przedstawicieli województwa mazowieckiego, w tym 5 uczniów TAB : Robert Brzeziński 3C, Dawid Śliwa 4D, Filip Stefanowski 2C, Gabriela Szyszka 4D i Marcin Suski 5C.
Gratulacje dla finalistów i życzenia powodzenia w finale krajowym, który odbędzie się w Pile.
/red-iarp/