Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 24.04.2015 | Aktualizacja: 24.04.2015, 22:08:34

IV Mistrzostwa Polski Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego w Brydżu Sportowym

W ramach działalności integrującej środowiska zawodowe organizowane są, zgodnie z kilkuletnią już tradycją, IV Mistrzostwa Polski Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego w Brydżu Sportowym. Inicjatywa ta będzie realizowana po raz czwarty przez zespół złożony z przedstawicieli Mazowieckiej Okręgowej Izby Lekarskiej, Warszawskiego Związku Brydża Sportowego i Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, która tym razem udostępnia swoją siedzibę na miejsce rozgrywek.
Taki wybór miejsca wynika z faktu, iż Mazowiecka Izba jest organizatorem comiesięcznych turniejów cieszących się dużą frekwencją.
Termin rozgrywek: 15-16 maja - został wybrany tak, aby nie kolidował z innymi ważnymi rozgrywkami tego typu.
Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału we wszystkich konkurencjach brydża sportowego: indywidualnej, parami i zespołowej (teamów cztero/sześcioosobowych).

Gorąco witane będą nie tylko zespoły, ale również brydżowe pary i samotników uczestniczących w konkurencji indywidualnej.

Regulamin zawodów zawierający wszelkie niezbędne informacje został zaakceptowany przez najwyższe władze brydżowe w naszym kraju, tj. Polski Związek Brydża Sportowego, i wpisany do oficjalnego kalendarza PZBS jako impreza rangi Środowiskowych Mistrzostw Polski. Profesjonalne przygotowanie logistyczne gwarantuje WZBS poprzez zapewnienie wytrawnego zespołu sędziowskiego i niezbędnego sprzętu.

Będziemy zobowiązani za potwierdzenie udziału w imprezie, a także poinformowanie w przypadku odstąpienia od uczestnictwa.

REGULAMIN ZAWODÓW