Znajdujemy się w momencie podsumowań, refleksji i prób określenia zadań na następne cztery lata. Zestawienie efektów dotychczasowej pracy stanowi nasz kapitał, dlatego warto na chwilę się zatrzymać i przypomnieć sobie, co nas tak zajmowało. Zastanowić się, czy byliśmy skuteczni, a jeśli nie – to z jakiego powodu (...) Same działania kierowanej przeze mnie Izby Krajowej nie przyniosłyby efektów, które udało się osiągnąć. Zawsze podkreślałem, że rola wszystkich Izb Okręgowych jest niezwykle ważna i że dopiero połączenie potencjałów będzie stanowiło o sile samorządu zawodowego (...) Po minionej kadencji jestem jednak spokojny, że hasło BUDUJMY RAZEM – pracujmy dla Polskich Architektów, które towarzyszyło mi od początku, to nie propagandowy slogan, ale odzwierciedlenie naszych działań i możliwości. Kontynuujmy to!
|