Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 11.07.2011 | Aktualizacja: 28.07.2011, 09:58:02

Konferencja EFAP "Innowacyjność w Przekształcaniu Miast Europy" w ramach Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej

Ministerstwo Infrastruktury, Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej (IARP), Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP) oraz Europejskie Forum Polityk Architektonicznych (EFAP) mają przyjemność zaprosić na Konferencję: "Innowacyjność w Przekształcaniu Miast Europy", która odbędzie się w dniach 19-20 września br. w Gdańsku.

Program przewiduje prezentacje i dyskusje dotyczące najbardziej aktualnych problemów kształtowania środowiska zurbanizowanego, z podkreśleniem architektury, jako ważnego nośnika innowacyjności.

Uczestnikami Konferencji będą przedstawiciele władz centralnych i samorządowych, instytucji kultury i edukacji, organizacji pozarządowych, organizacji zawodowych skupiających architektów i urbanistów, a także studenci i media. Reprezentowane będą państwa członkowskie UE, kraje kandydujące, a także kraje Partnerstwa Wschodniego, Rosja i Norwegia.

Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez system akredytacji dostępny pod adresem https://akredytacja.pl2011.eu/ i jest czynna do dnia 9 września br.

Poniżej znajdą Państwo wstępny program, komunikat oraz informacje praktyczne, w tym login i hasło niezbędne do rejestracji.


Załączniki: