Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 13.04.2018 | Aktualizacja: 19.04.2018, 14:21:45

Zapraszamy na V edycję turnieju tenisowego WOFA 2018.

Tegoroczny turniej odbywać się będzie pod hasłem „P O M A G r A M Y”.


Uwaga!
W przesłanym komunikacie turniejowym WOFA 2018 pojawił się błąd w numerze konta bankowego. Poprawny nr konta: 34 1140 2004 0000 3502 6764 3264.

Serdecznie przepraszam za pomyłkę.
architekt Maciej Szarapo


Po raz pierwszy intencją turnieju WOFA, oprócz spędzania wspólnie pięknego majowego weekendu, będzie pomoc naszym koleżankom i kolegom – architektkom i architektom, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach życiowych, głównie związanych z poważnymi problemami zdrowotnymi, których leczenie wymaga znacznych nakładów finansowych.

W ramach Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów działa tzw. Komisja Samopomocowa, która przyznaje niewielkie wsparcie finansowe ze środków DSOIA RP, osobom które zgłoszą się z prośbą o pomoc. Osoba, której pomagamy w tym roku, jak i inne osoby, którym będziemy chcieli pomóc w następnych latach, została wskazana przez w/w komisję jako szczególnie wymagającą wsparcia.

W związku z powyższym, w ramach opłaty wpisowej, prosimy o wpłatę kwoty 100 zł na konto bankowe naszej koleżanki architektki Pani Jolanty Korbut-Majchrzak zmagającej się z chorobą nowotworową. Nr konta 43 1140 2004 0000 3502 6764 3264. Wpłata nie jest obowiązkowa.

Mam nadzieję, że taka formuła naszych spotkań tenisowych spotka się z Waszą akceptacją i przyczyni się do jeszcze większej konsolidacji naszego środowiska zawodowego.

Ze sportowym pozdrowieniem
Maciej Szarapo

PROGRAM IMPREZY

W tym roku gramy na tych samych zasadach jak przed rokiem, a więc:

  • Głównym turniejem będą rozgrywki deblowo-mixtowe bez podziału na kategorie wiekowe i płeć,
  • Turnieje singlowe damskie i męskie będą rozgrywkami towarzyszącymi,
  • Pierwszą fazę turnieju deblowo-mixtowego gramy w grupach, w drugiej fazie najlepsze pary każdej z grup będą walczyły o zwycięstwo w systemie pucharowym,
  • Turnieje singlowe w systemie pucharowym
  • Rozpoczynamy turniej w piątek 18.05.2018 r. o godz. 15.00 losowaniem drabinek turniejowych,
  • Planujemy rozpoczęcie gier zaraz po losowaniu ok. godz. 16.00,
  • Zakończenie turnieju wraz z rozdaniem nagród odbędzie się w sobotni wieczór podczas Player’s Party (ewentualne dogrywki, zakończenia meczów są możliwe jeszcze w niedzielę).
  • Rozpoczęcie Player’s Party około godz. 19.00, podczas którego w planach jest koncert Macieja Czemplika i Soni Hornatkiewicz. Player’s Party będzie tradycyjnie okazją do wspólnej zabawy i rozmów do późnych godzin nocnych przy muzyce.

MIEJSCE ROZGRYWANIA TURNIEJU

Gramy na przepięknych kortach Stadionu Olimpijskiego – al. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław.
Gospodarzem turnieju jest Olimpijski Club, który odpowiada również za sprawy formalno-organizacyjne turnieju. 

 

POZOSTAŁE INFORMACJE

Proszę zgłaszajcie się poprzez specjalny formularz dostępny na stronie www.olimpijskiclub.pl.

Wszelkie pytania, wątpliwości i uwagi wysyłajcie na adres wofa@olimpijskiclub.pl, lub dzwońcie do Pani Kingi Szynklarz z Olimpijski Club (tel. 604205505).

Do turnieju deblowo-mixtowego możecie zgłaszać się już w zestawionych parach, ale także pojedynczo, wówczas pomożemy w dobraniu partnera.

Sędzią Głównym turnieju będzie Sebastian Bułat – trener m.in. Michała Przysiężnego i Tomasza Bednarka, który w razie potrzeby udzieli wszelakich porad i wskazówek techniczno-taktycznych.

Jeszcze raz wszystkich Was gorąco namawiam do wspólnej zabawy w duchu sportu i rekreacji.

W razie jakiejkolwiek potrzeby "interwencji na wyższym szczeblu" dzwońcie do mnie.

Do zobaczenia,
architekt IARP Maciej Szarapo
Tel. 662 040 200
e-mail: m.szarapo@as-pa.pl