Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 23.05.2015 | Aktualizacja: 23.05.2015, 20:34:43

Konkurs dla młodzieży 2015

W związku z licznymi prośbami o przedłużenie terminu zgłoszeń do II edycji  Konkursu dla młodzieży "Kształtowanie przestrzeni" informujemy, że zgłoszenia będą przyjmowane na zasadach regulaminowych (prawidłowo wypełniony formularz zgłoszenia) do 30 kwietnia 2015 do godziny 16.00. Niech moc będzie z Wami!

Zapraszamy nauczycieli i młodzież szkół ponadpodstawowych, uczestniczących w zajęciach Programu Edukacyjnego IARP "Kształtowanie przestrzeni", do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie projektu, będącego rezultatem przeprowadzonych zajęć z zakresu Programu. Temat: "Miejsce spotkań mieszkańców - dzieci, młodzież, dorośli, osoby w podeszłym wieku - razem i osobno".

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres edukacja-mlodziezy@izbaarchitektow.pl, od 30  marca do 15 kwietnia 2015 r., na formularzu, będącym Załącznikiem nr 1 do zamieszczonego poniżej REGULAMINU KONKURSU, określającego szczegółowo zasady uczestnictwa oraz terminy nadsyłania prac, rozstrzygnięcia konkursu, a także datę uroczystej gali kończącej II Edycję, połączoną z oficjalnym ogłoszeniem zwycięzców i prezentacją nagrodzonych prac. Prosimy o uważne przeczytanie Regulaminu.