Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 03.02.2015 | Aktualizacja: 05.02.2015, 21:04:41

Ekologia konstruktywnie - konferencja we Wrocławiu

Projekt został objęty patronatem merytorycznym Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. Tematem pierwszej z cyklu trzech konferencji naukowych w ramach projektu Ekologia konstruktywnie będzie Planowanie Przyjaznego Miasta.

Towarzyszyć jej będą: sesje warsztatowe dla samorządowców, architektów i inwestorów, panele dyskusyjne, sesja posterowa i premierowe pokazy filmów prezentujących dobre praktyki proekologiczne w krajach europejskich. Warsztaty prowadzone będą w systemie tzw. trójkątów zadaniowych.  Uczestnicy podczas zajęć przyjmą określone role – inwestora, urzędnika, architekta – by po przerwie zamienić się rolami i spojrzeć na rozwiązywany problem z zakresu planowania miasta z innego punktu widzenia.

Zajęcia prowadzone są przez 6 trenerów w obecności 2 koordynatorów i mają doprowadzić do wytworzenia nowych, zrównoważonych rozwiązań poprzez współpracę opartą na wzajemnym zrozumieniu oraz podejściu pozbawionym zawodowej rutyny.  Udział w konferencji jest bezpłatny. 

Organizator zapewnia każdemu uczestnikowi:

  • jeden nocleg (5/6.03.2015) w hotelu Scandic Wrocław**** w pokoju jednoosobowym
  • wyżywienie – śniadanie, obiad x 2, kolacja, serwis kawowy

Program konferencji
O konferencji
Formularz rejestracyjny

Konferencja odbędzie się w ramach projektu „Ekologia konstruktywnie” realizowanego przez Collegium Mazovia Innowacyjną Szkołę Wyższą, a współfinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.