Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 15.05.2010 | Aktualizacja: 24.04.2018, 09:20:48

Śląska Okręgowa Izba Architektów

Śląska Okręgowa Izba Architektów
ul. 3-go Maja 11
40-096 Katowice
tel.: (0-32) 25-30-127
fax: (0-32) 25-30-682
e-mail: slaska@izbaarchitektow.pl
www: slaska.iarp.pl

Rada Śląskiej Okręgowej Izby Architektów

  1. Pilinkiewicz Małgorzata - Przewodnicząca Rady
  2. Średniawa Piotr - Zastępca przewodniczącej
  3. Piątek Henryk - Zastępca przewodniczącej
  4. Machulik Mikołaj - Sekretarz
  5. Fredowicz Danuta - Skarbnik
  6. Franta Julian - Członek
  7. Langer Anita - Członek
  8. Mercik Henryk - Członek
  9. Then Piotr - Członek
  10. Wagner Tomasz - Członek
  11. Wereszczyńska Agnieszka - Członek

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

  1. Wojciech Podleski - Przewodniczący
  2. Tomasz Studniarek - Wiceprzewodniczący
  3. Jerzy Witeczek - Wiceprzewodniczący
  4. Maciej Piwowarczyk - Sekretarz
  5. Piotr Franta - Członek
  6. Andrzej Grzybowski - Członek
  7. Zygmunt Konopka - Członek
  8. Michał Tomanek - Członek
  9. Dorota Wróbel - Członek
  10. Walenty Wróbel - Członek
  11. Henryk Zubel - Członek

Okręgowa Komisja Rewizyjna

  1. Ewa Woszczyna - Przewodnicząca
  2. Wiesław Niewiadomski - Wiceprzewodniczący
  3. Maciej Zuber - Wiceprzewodniczący
  4. Adam Skrzypczyk - Sekretarz
  5. Krzysztof Gorgoń - Członek

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

  1. Jałyński Teobald - Przewodniczący
  2. Eder Teresa - Wiceprzewodnicząca
  3. Singer-Zemła Jolanta Wiceprzewodnicząca
  4. Piątek Ewa - Sekretarz
  5. Grychowski Maciej - Członek
  6. Kałużny Krzysztof - Członek
  7. Knobloch-Bolechowska Jolanta - Członek
  8. Nawrot Grzegorz - Członek
  9. Piórecka-Karolak Monika - Członek
  10. Wysocki Tomasz - Członek
  11. Zgraja Adam - Członek

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

  1. Grychowski Janusz - ORZOZ
  2. Kobiela Janusz - Zastępca ORZOZ
  3. Witkowski Marek - Zastępca ORZOZ

Delegaci SLOIA RP na Zjazd Krajowy IARP

  1. Duda Andrzej
  2. Franta Piotr
  3. Jałyński Teobald
  4. Machulik Mikołaj
  5. Piątek Henryk
  6. Pilinkiewicz Małgorzata
  7. Podleski Wojciech
  8. Średniawa Piotr
  9. Then Piotr