Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 15.05.2010 | Aktualizacja: 24.04.2018, 14:27:10

Pomorska Okręgowa Izba Architektów

Pomorska Okręgowa Izba Architektów
Targ Węglowy 27
80-836 Gdańsk
tel.: (58) 300-06-56
fax: (58) 305-27-20
e-mail: pomorska@izbaarchitektow.pl, pomorska@iarp.pl
www: pomorska.iarp.pl

Biuro Izby czynne w dni powszednie w godz. 10.00-17.00
Posiedzenia Rady odbywają się w każdą trzecią środę miesiąca o godz. 17.00
Posiedzenia Prezydium odbywają się w każdy poniedziałek miesiąca w godz. 15.00-17.00
Zebrania komisji problemowych odbywają się w 9-ciu pierwszych dniach miesiąca w godz. 15.00-17.00
Dyżury kancelarii prawniczych odbywają się w 9-ciu pierwszych dniach miesiąca w godz. 15.00-17.00

Rada Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów 

Bartosz Macikowski - przewodniczący

  1. Stanisław Dopierała - wiceprzewodniczący
  2. Aneta Niedziałek - wiceprzewodnicząca
  3. Lilianna Jehkabson-Pełczyńska - sekretarz
  4. Anna Król - skarbnik

Członkowie:

  1. Grzegorz Bukal
  2. Janusz Gujski   
  3. Marcin Poklewski-Koziełło
  4. Barbara Katarzyna  Reiter - Putynkowska
  5. Michał Staszewski
  6. Maria Taraszkiewicz-Gurzyńska

Okręgowa Komisja Rewizyjna

  1. Wacław Pokrzywnicki -  przewodniczący
  2. Zbigniew Kazimierz Myszko - I z-ca przewodniczącego
  3. Krzysztof Stanisław Pawlikowski - II z-ca przewodniczącego
  4. Andrzej Bolesław Szymański - sekretarz
  5. Robert Jan Mielniczek - członek komisji

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

  1. Elżbieta Zdunkowska-Mróz - przewodnicząca
  2. Daniela Milan-Konopka - wiceprzewodnicząca komisji
  3. Romuald Cieluch - wiceprzewodniczący komisji
  4. Joanna Wciorka-Konat - sekretarz komisji

Członkowie:

  1. Ewa Brach
  2. Adam Drohomirecki
  3. Marek Kleczkowski
  4. Andrzej Kwieciński
  5. Krzysztof Swędrzyński


Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

  1. Ewa Kasperska-Machura - przewodnicząca
  2. Robert Paweł Idem - I wiceprzewodniczący
  3. Krzysztof Jur - II wiceprzewodniczący
  4. Jacek Jakutowicz - III wiceprzewodniczący
  5. Barbara Magdalena Józekowska - sekretarz

Członkowie:

  1. Michał Adam Bernatek
  2. Tomasz Igancy Dworakowski
  3. Jacek Michał Józekowski 
  4. Andrzej Kondracki
  5. Paweł Jerzy Kośmicki
  6. Wojciech Maciej Nowacki
  7. Grzegorz Tomasz Rzepecki
  8. Marcin Tumialis

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

  1. Maria Krystyna Sikorska
  2. Andrzej Andrzejewski - zastępca rzecznika