Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 02.06.2020 | Aktualizacja: 02.06.2020, 14:04:46

Wyniki VII Edycji konkursu Programu Kształtowanie Przestrzeni

Wyniki  VII Edycji  konkursu Programu Kształtowanie Przestrzeni Eko Przestrzeń Eko pomosł Eko ja, współorganizowanego przez IARP i Fundację Promocji Architektury SARP

Konkurs zrealizowano w oparciu o dofinansowanie MKiDN

Partnerstwo: FAKRO

pod patronatem NID, NCK, NIAiU, PLGBC i OSWBZ  

i patronatem medialnym: 

Z:A, Architektury-Murator oraz Architektury i Biznes

Jury obradujące w składzie:

 

1Koordynator Krajowy Programu Kształtowanie Przestrzeni -PrzewodniczącaAnna Kulińska
2Członek Podkomisji IARP  sędzia referentEwa Szymańska- Sułkowska
3Przedstawiciel MKiDNBogumiła Olkowska
4Przedstawiciel SARP,Grzegorz Stiasny
5Przedstawiciel  - firmy FAKROMałgorzata Respekta-Paszkiewicz 
6Przedstawiciel NIDDominik Mączyński 
7Przedstawiciel NIAiUKatarzyna Domagalska
8Przedstawiciel PLGBCMonika Kmera

przyznało następujące nagrody:

Kategoria wiekowa 12-15 

I miejsce: praca nr 5 "Czas na łąkę", praca indywidualna

Autor : Helena Prusak, klasa V, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu.

II miejsce: praca nr 22 "Eco-kamienna", praca zbiorowa,

Autorzy: Urszula Kosecka, Maja Bębenek, Lena Gołąb, Marcel Dobrucki, klasa V, Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Starachowicach.

III miejsce: prace nr 3  "Zamieszkaj w lesie" , praca indywidualna,

Autor: Lena Kurkowska, klasa VI, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nowy Świat w Gdańsku-Osowa.

i praca nr 31 "Ekolica", praca indywidualna 

Autor: Maria Magdalena Mikuła, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu.

wyróżnienie: praca nr 26, - praca indywidualna 

Autor: Jan Leszczyński, klasa VII, Szkoła Podstawowa Nr 392 im. Jana Bytnara ps. Rudy w Warszawie,

Kategoria wiekowa 15-19

I miejsce : praca 34 "Urban Jungle" - praca zbiorowa,

Autorzy: Sebastian Michalczyk, Agnieszka Szlapa, klasa III, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego w Opolu.

II miejsce:  praca nr 38 "Kwietny przystanek" - praca indywidualna

Autor: Marika Kostecka, klasa III,  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu.

III miejsce: prace nr 42 - "Ekostacja" - praca zbiorowa

Autorzy: Karolina Kozieradzka klasa I, Alicja Jarochowska klasa III,  Bartosz Andreczko klasa II, Liceum Ogólnokształcące Jana Pawła II w Warszawie.

Praca nr 30 "Rybnik w przyszłości"- praca zbiorowa

Autorzy: Patrycja Burda, Edyta Tebinka, Bogna Zając, klasa II, Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w Rybniku.

Wyróżnienie: praca nr 1 "Dbajnowo"- praca zbiorowa

Autorzy: Marcela Kiestrzyn, Paulina Malek, Adrianna Lipecka, Agata Budnik, Agata Fedder, klasa I, Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Więcborku.

praca nr 29 "Ekourbanizacja"

Autorzy: Hanna Sobocik, Julia Pruszowska, Joanna Sobocińska, klasa III, Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w Rybniku. 

Nagroda Specjalna: praca nr 33 Leaf Block Eco ? praca zbiorowa

Autorzy: Tomasz Morawietz, Tomasz Walerus, klasa III, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego w Opolu

Nagroda specjalna: praca nr  14 (opisowa)- praca indywidualna

Autor: Karolina Lizak, klasa I , Technikum Budownictwa i Architektury nr 1 im. prof. Zdzisława Mączeńskiego w Warszawie.


Załączniki: