Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 24.10.2019 | Aktualizacja: 24.10.2019, 12:08:37

Lista Placówek i grup zakwalifikowanych do Programu Kształtowanie Przestrzeni w semestrze zimowym 2019/20

Lista Placówek i grup zakwalifikowanych do Programu Kształtowanie Przestrzeni w semestrze zimowym 2019/20:

lp okręg edukator placówka
1

PK OIA

Katarzyna Osielczak-Stachnik

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Czarnej
2 Szkoła Podstawowa w Krzemienicy
3

WM OIA

Katarzyna Roszkowska

SP nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego
4 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy
5

Adriana Ronżewska-Kotyńska

Centrum Sztuki Galeria EL (2 grupy)

6
7

MP OIA

Dorota Verey Zespół Szkół Nr 2 im.Stanisława Konarskiego w Bochni
8 Joanna Paradowska-Prusak Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
9

LUBUSKA OIA

Ewa Kaszuba-Nawrocka Szkoła Podstawowa nr 10 w Zielonej Górze
10 Katarzyna Gucałło Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego
11

LUBELSKA

Marta Kendzierawska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "ECCE HOMO"
12 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła
13

SLOIA

Paweł Bieńkowski Szkoła Podstawowa nr 16 im. Adama Dzika
14 Ewa Szymańska -Sułkowska Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kard. St. Wyszyńskiego w Imielinie
15 KPOIA Marek Grosz Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych
16

POOIA

Piotr Marczak

II Liceum Ogólnokształcące
17 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Kielnie
18 Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych
19

PDOIA

Magdalena Hyży-Rydzewska

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. F. Blachnickiego
20

VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku (2 grupy)

21
22

OPOIA

Halina Gierczak

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Bosko w Luboszycach
23 Publiczne Liceum Ogólnokształcążce Stowarzyszenia Szkół katolickich w Opolu
24

LOOIA

Katarzyna Bernatek-Bączyk Szkoła Podstawowa w Różycy
25 Joanna Jaskułowska Szkoła Podstawowa nr 173 im.Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej
26 MAOIA Daniel Frąc Technikum Budownictwa i Architektury nr 1
27

WPOIA

Magdalena Jarysz Szkoła Podstawowa nr 74
28 Dagmara Pawlak XX L.O. na Wichrowym Wzgórzu w Poznaniu
29 Dagmara Pawlak Zespół Szkół Budownictwa Nr 1, Rybaki
30

DSOIA

Daria Kiezun

Szkoła Podstawowa nr 37 im. kard. S. Wyszyńskiego
31 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
32 SWOIA Maria Głowacka Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach