Izba Architektów - strona główna

Konkurs Kształtowania Przestrzeni

28 maja odbyło się posiedzenie Sądu Konkursowego, konkursu Kształtowanie Przestrzeni Mapa Wrażeń 2019. Jury obradowało w składzie: 

  • Przewodnicząca, Małgorzata Pilinkiewicz,  Prezes IARP; 
  • Sekretarz Beata Bauer - Kierownik Działu Kształcenia i Wydawnictw NID; 
  • Karolina Szkapiak, członek Zarządu Głównego SARP, Pełnomocnik ds. współpracy ze środowiskiem młodych architektów i studentów; 
  • Paweł Muszyński - Dyrektor Regionalny Firmy Fakro - Wieloletniego Partnera Programu; 
  • Katarzyna Domagalska- Specjalistka ds. Edukacji NIAiU; 
  • Marlena Wolnik, Zastępca Przewodniczącego Podkomisji IARP ds. Powszechnej Edukacji Architektonicznej, Koordynator Okręgowy SLOIA;
  • Anna Kulińska, Przewodnicząca Podkomisji IARP ds. Powszechnej Edukacji Architektonicznej, Koordynator Krajowy Programu Kształtowanie Przestrzeni 

Bardzo dziękujemy wszystkim Koordynatorom Programu, a  przede wszystkim Uczniom i Nauczycielom, którzy wzięli udział w konkursie. Na konkurs wpłynęło 48 prac z 10 okręgów. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 czerwca o godzinie 11:00 w siedzibie KIA (ul. Stawki 2 a, Warszawa).

Do finału zakwalifikowało się 14 zespołów (w kolejności alfabetycznej):

Gliwice:
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej

  • Julia Wojnicka
  • Natalia Langer
  • Ada Woźniak
  • Aleksandra Polewka
  • Oliwia Górak

Lublin: 
Collegium Gostynalium, Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. bł. Kazimierza Gostyńskiego

  • Dominika Małys
  • Marta Wachowska
  • Agata Kwiecińska
  • Wiktoria Banasiewicz
  • Marcin Wolski
  • Adam Chrześcijanek

Nowy Sącz:
Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

  • Patryk Obidowicz
  • Katarzyna Grzegorczyk
  • Kamila Kuziel
  • Monika Brzukała
  • Jan Prusak
  • Dacjana Ameti
  • Dominika Zaczyk

Nowy Targ:
Zespól Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica w Nowym Targu

  • Joanna Łojas
  • Anna Lenart
  • Żaneta Łojas
  • Aleksandra Łapsa
  • Gabriela Kurpiel
     
  • Bartłomiej Gaberek
  • Jakub Janczy
  • Albert Sączek
  • Daniel Skwarek
  • Michał Wydra
  • Szymon Zaremba
  • Patrycja Kucawiak
     
  • Janusz Habas
  • Krzysztof Kowalczyk
  • Marcin Martinczak
  • Dominika Sala
  • Piotr Strama
  • Marta Latawiec
  • Edyta Wójtowicz
  • Jakub Duda
  • Kacper Gil
  • Mateusz Kobylarczyk
  • Konrad Rapacz
  • Mateusz Tutaj
  • Izabela Niemiec
  • Martyna Rapacz
     

Rybnik:
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej

  • Patrycja Burda
  • Joanna Sobocińska
  • Edyta Tebinka
  • Bogna Zając
  • Hanna Sobocik

Warszawa:
Szkoła Podstawowa 392 im.Jana Bytnara ps. Rudy

  • Wiktoria Misiak
  • Maria Krawczyk
  • Olga Wajszczyk
  • Weronika Puchalska
  • Jakub Skoczyński

Wodzisław Śląski 
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Szkoła Podstawowa im. Adama Dzika

  • Agata Pytlik
  • Kamila Jaroch
  • Bartosz Knesz
  • Kamil Gamon
  • Oliwia Dubińska
  • Marta Bober
  • Karolina Bober
  • Agata Kłosek
  • Franciszek Dzierżenga
  • Franciszek Tront
  • Andrzej Burda
  • Mikołaj Duda
  • Weronika Glenc
  • Szymon Hyła
  • Maksymilian Tront
  • Amelia Tront
  • Nadia Grabiec
  • Magdalena Krzyżok
  • Weronika Rek
  • Emilia Hercog

Zielona Góra:
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego

  • Jakub Janas
  • Norbert Jakiel
  • Kacper Warszyński
  • Maciej Mańczyk
  • Kuba Olszewski

Serdecznie gratulujemy!