Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 07.06.2017 | Aktualizacja: 11.06.2017, 21:23:44

Komunikat - "Re:Lokacja - gra w kształtowanie przestrzeni"

Komunikat jury konkursu "Re:Lokacja - gra w kształtowanie przestrzeni"

Informujemy, że do konkursu zakwalifikowało się 40 prac z 23 szkół.

Jury złożone z architektów w składzie:

  • Maciej Szarapo
  • Halina Gierczak
  • Katarzyna Pilarek
  • Dorota Wiśniewska
  • Krzysztof Ozimek (sekretarz)

po przeanalizowaniu każdej prezentacji i po burzliwych, dwudniowych obradach wybrało 5 prac.

Na liście nominowanych do nagród, wyróżnień i wyróżnienia specjalnego znajdują się następujące zespoły:

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Wyspa Równowagi
    Nauczyciel: Magdalena Stróż
    Zespół:
    Katarzyna Iwanek
    Adrianna Robak
    Aleksandra Kliszcz
    Mateusz Woliński
    Marcin Grotnik
  • Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zgierzu - Wyspa Zielonej Energii
    Nauczyciele: Halina Sypka, Joanna Sujecka, Tadeusz Obiedziński, Agata Czarnecka, Małgorzata Mirowska, Karolina Skupińska
    Zespół:
    Hanna Kostrubiec
    Konrad Kubsz
    Gabriela Czarnecka
    Daria Majewska
    Ryszard Surmacz
    Agata Wochna
    Marcin Walczyk
  • Gimnazjum nr 3 w Malborku - Wyspa Nowe Życie
    Nauczyciel: Katarzyna Lachowicz
    Zespół:
    Zofia Dobrzańska
    Julia Jassak
    Julia Drzewiecka
    Urszula Zelman
    Alicja Orzechowska
    Pola Dzięgiel
    Martyna Wodzińska
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku - Wyspa Meridia
    Nauczyciel: Hanna Choinka
    Zespół:
    Kinga Augustyniak
    Karolina Bielecka
    Natalia Gil
    Wiktoria Janaszkiewicz
    Kamila Pietrzak
    Dawid Cyls
    Mateusz Pałucki
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kantego w Poznaniu - Wyspa rozbitków Salvaria
    Nauczyciel: Katarzyna Kordus
    Zespół:
    Jakub Wichtowski
    Jan Iwaszkiewicz-Rudoszański
    Aleksandra Cieślak
    Jan Chlebek
    Maciej Barna

Prosimy o przybycie nominowanych wraz z nauczycielami do Warszawy na uroczystość Gali rozdania nagród w konkursie "Kształtowanie przestrzeni". Gala odbędzie się w sali nr 256 (na I piętrze) Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Dobrej 56/66 o godzinie 12.00.

Po wręczeniu nagród i wyróżnień zapraszamy na poczęstunek, a następnie na spacer po ogrodach Biblioteki UW.


Zobacz ogłoszenie IV edycji konkursu dla młodzieży »